Zoeller Systems

je společnost, která byla v České republice založena v roce 1992. Je jednou z deseti výrobních a prodejních organizací firmy ZOELLER Kipper GmbH Spolková Republika Německo s pobočkami v Evropě, Africe a Americe. Od doby svého vzniku došlo k zásadnímu rozšíření z původní jedné na čtyři výrobní haly, které se plánují dále rozšiřovat.


V dnešní době má firma již více než 300 zaměstnanců a neustále roste. Věnuje se stejně jako mateřská firma výrobě mechanismů pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad – u nás známých pod označením vyklápěče. Tyto mechanismy jsou montovány na různé druhy vozidel sloužících k odvozu odpadů.

V roce 1997 začala v říčanském výrobním závodě výroba nástaveb a kompletní montáž vozidel pro svoz odpadů. Nástavby jsou vyráběny o objemech od 8 m3 v takzvaném provedení „Mini“ až po 25,5 m3 v provedení „Medium XXL“. Tyto nástavby je možno montovat na podvozky různých výrobců. Nástavby jsou přizpůsobeny na namontování na běžné podvozky určené pro svoz komunální techniky. Všechny produkty plní aktuální bezpečnostní předpisy platné v České republice a Evropě.
Naše servisní střediska a příslušné partnerské společnosti poskytují kompletní a hlavně kvalifikovaný servis pro vyklápěče i sběrné vozy – jednoduše, bez dlouhého čekání a díky velkému pokrytí i bez dalekého dojíždění. Rádi bychom také poukázali na náš garantovaný 24-hodinový servis včetně dodání náhradních dílů.

Firma Zoeller Systems v současné době pokrývá zhruba 80% českého a slovenského trhu v prodeji vyklápěčů a 30% v prodeji svozových nástaveb.

Firemní politika skupiny Zoeller